



117 504 ₸
Жіберу 24 сәуір 2026| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | King Tony |
| жалғағыш бастарының мөлшері | 1/2" |
| Қысқыш күш | 70 H*m |
| Құралдың ұзындығы | 590 мм |
| Салмақ | 1.59 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Min усилие | 70 Нм |
| Max усилие | 340 Нм |
| Түрі | Предельный |
| Ысырма | Есть |
| Тексеру | нет |
| Материал | Болат |
| Тауар сыныбы | Кәсіби |
| Батареялар | Не требуются |
| Диэлектрлік жабын | нет |
| Насадки в комплекте | нет |
| Қаптамасы туралы ақпарат | |
| Салмағы (кг) | 1,59 |
| Ұзындығы | 650 мм |
| Ені | 80 мм |
| Биіктігі | 80 мм |