123 488 ₸
Жіберу 26 сәуір 2026KING TONY EXACT сериялы крутящий кілт, 3/8", 10-60 Нм, сол және оң жақ жіптерге арналған, 34362-3DG корпусы бекіткіштердің қатайту күшін басқаруға арналған. Заманауи стандарттарға сәйкес жасалған.
Кілт стандартты 3/8" розеткаларды пайдалануға мүмкіндік береді, олар жинаққа кірмейді. Құралдың қызмет ету мерзімі ұзақ.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | King Tony |
| Қысқыш күш | 60 H*m |
| Құралдың ұзындығы | 325 мм |
| Салмақ | 1.3 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Min усилие | 10 Нм |
| Max усилие | 60 Нм |
| Түрі | Предельный |
| Ысырма | есть |
| Тауар сыныбы | Кәсіби |
| Батареялар | не требуются |
| Диэлектрлік жабын | нет |
| Қаптамасы туралы ақпарат | |
| Салмағы (кг) | 0.734 |
| Ұзындығы | 375 мм |
| Ені | 60 мм |
| Биіктігі | 60 мм |