Крутящий кілттер (моменттік шекті реттелетін кілттер) бұйымның техникалық паспортында белгіленген параметрлерге сәйкес бекіткіштің тартылу күшін бақылауға арналған.
Бекіткіштің қажетті және алдын ала орнатылған қатайту күшіне жеткенде, кілт механизмі іске қосылып, айқын шерту дыбысын шығарады.
FIT сериясының 34522-3DG крутящий кілті 14х18 мм қондырма өлшемі бар саптамалар арқылы жұмыс істеуге арналған (бөлек жеткізіледі).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | King Tony |
| Қысқыш күш | 100 H*m |
| Құралдың ұзындығы | 430 мм |
| Салмақ | 1.41 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Min усилие | 20 Нм |
| Max усилие | 100 Нм |
| Түрі | Предельный |
| Прямоугольный паз | 14х18 мм |
| Цилиндрический хвостовик | нет |
| Ысырма | Нет |
| Тексеру | нет |
| Материал | CrV+CrM |
| Қамту | антикоррозийное |
| Батареялар | не требуются |
| Вид резьбы | для левой и правой резьбы |
| Диэлектрлік жабын | нет |
| Насадки в комплекте | нет |
| Қаптамасы туралы ақпарат | |
| Салмағы (кг) | 1.41 |
| Ұзындығы | 480 мм |
| Ені | 69 мм |
| Биіктігі | 62 мм |