| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | King Tony |
| Қысқыш күш | 200 H*m |
| Құралдың ұзындығы | 485 мм |
| Салмақ | 1.557 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Min усилие | 40 Нм |
| Max усилие | 200 Нм |
| Түрі | Предельный |
| Прямоугольный паз | 14х18 мм |
| Цилиндрический хвостовик | нет |
| Ысырма | нет |
| Тексеру | Жоқ |
| Материал | CrV+CrM |
| Қамту | антикоррозийное |
| Батареялар | не требуются |
| Вид резьбы | для левой и правой резьбы |
| Диэлектрлік жабын | нет |
| Қаптамасы туралы ақпарат | |
| Салмағы (кг) | 1.557 |
| Ұзындығы | 537 мм |
| Ені | 69 мм |
| Биіктігі | 69 мм |