141 440 ₸
Жіберу 24 сәуір 2026KING TONY EXACT сериялы крутящий кілт, 1/2, 20-100 Нм, 34462-3DG корпусы әртүрлі жинақтардың, құрылғылардың және жинақтардың бекіткіштерінің қатайту күшін бақылау үшін қолданылады. Кілт стандартты 1/2" розеткаларды қолдануға мүмкіндік береді. Алдын ала орнатылған қажетті күшке жеткенде, кілт механизмі іске қосылып, айқын шерту дыбысын шығарады.
Кілт оң жақ бұранда үшін де, сол жақ бұранда үшін де қолданылады. Кілттің іске қосылуының белгіленген мәнін бекіту механизмі тұтқаның кездейсоқ айналуын болдырмайды. Резеңкеден жасалған тұтқа жұмыс кезінде кілтті мықтап ұстауға мүмкіндік береді.
Ратчеттің жалаушалы механизмі шектеулі кеңістікте жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Сақтауға және тасымалдауға арналған пластик қорап механикалық зақымданудан және қоршаған орта әсерінен қорғайды.
Кілт DIN ISO 6789:2017 & ASME B107.300-2010 сапа стандарттарының талаптарына сәйкес жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | King Tony |
| жалғағыш бастарының мөлшері | 1/2" |
| Қысқыш күш | 100 H*m |
| Құралдың ұзындығы | 435 мм |
| Салмақ | 1.3 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Min усилие | 20 Нм |
| Max усилие | 100 Нм |
| Түрі | Предельный |
| Ысырма | Есть |
| Тексеру | нет |
| Материал | Болат |
| Тауар сыныбы | Кәсіби |
| Батареялар | не требуются |
| Диэлектрлік жабын | нет |
| Насадки в комплекте | нет |
| Қаптамасы туралы ақпарат | |
| Салмағы (кг) | 1,3 |
| Ұзындығы | 480 мм |
| Ені | 69 мм |
| Биіктігі | 62 мм |