146 336 ₸
Жіберу 24 сәуір 2026| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | King Tony |
| жалғағыш бастарының мөлшері | 1/2" |
| Қысқыш күш | 400 H*m |
| Құралдың ұзындығы | 613 мм |
| Салмақ | 1.8 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Min усилие | 80 Нм |
| Max усилие | 400 Нм |
| Түрі | Предельный |
| Ысырма | есть |
| Тексеру | Жоқ |
| Материал | CrV |
| Қамту | хроммен қаптау |
| Тауар сыныбы | Кәсіби |
| Батареялар | Не требуются |
| Диэлектрлік жабын | нет |
| Насадки в комплекте | ет |
| Қаптамасы туралы ақпарат | |
| Салмағы (кг) | 1.804 |
| Ұзындығы | 650 мм |
| Ені | 60 мм |
| Биіктігі | 60 мм |