156 128 ₸
Жіберу 24 сәуір 2026KING TONY P34462-1DG 1/2", 40-200НМ сол және оң жіптерге арналған бұрау моментінің кілті, қорап, 2 розетка жинағымен бірге
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | King Tony |
| жалғағыш бастарының мөлшері | 1/2" |
| Қысқыш күш | 200 H*m |
| Құралдың ұзындығы | 521 мм |
| Салмақ | 2.05 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Min усилие | 40 нМ |
| Max усилие | 200 нМ |
| Түрі | Предельный |
| Ысырма | есть |
| Тексеру | нет |
| Материал | CrV |
| Тауар сыныбы | Кәсіби |
| Батареялар | Не требуются |
| Диэлектрлік жабын | нет |
| Насадки в комплекте | торцевые головки |
| Қаптамасы туралы ақпарат | |
| Салмағы (кг) | 2,05 |
| Ұзындығы | 570 мм |
| Ені | 85 мм |
| Биіктігі | 60 мм |