


157 760 ₸
Жіберу 24 сәуір 2026| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | King Tony |
| жалғағыш бастарының мөлшері | 1/2" |
| Қысқыш күш | 340 H*m |
| Құралдың ұзындығы | 613 мм |
| Салмақ | 2.25 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Min усилие | 60 Нм |
| Max усилие | 340 Нм |
| Түрі | Предельный |
| Ысырма | есть |
| Тексеру | Жоқ |
| Материал | CrV |
| Тауар сыныбы | Провессиональный |
| Батареялар | не требуются |
| Диэлектрлік жабын | нет |
| Насадки в комплекте | торцевые головки |
| Қаптамасы туралы ақпарат | |
| Салмағы (кг) | 2,25 |
| Ұзындығы | 670 мм |
| Ені | 85 мм |
| Биіктігі | 60 мм |