224 672 ₸
Жіберу 24 сәуір 2026Крутящий кілттер (моменттік шекті реттелетін кілттер) бұйымның техникалық паспортында белгіленген параметрлерге сәйкес бекіткіштің тартылу күшін бақылауға арналған.
Бекіткіштің қажетті және алдын ала орнатылған қатайту күшіне жеткенде, кілт механизмі іске қосылып, айқын шерту дыбысын шығарады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | King Tony |
| Қысқыш күш | 20 H*m |
| Құралдың ұзындығы | 306 мм |
| Салмақ | 1.398 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Min усилие | 4 Нм |
| Max усилие | 20 Нм |
| Түрі | Предельный |
| Прямоугольный паз | 9х12 мм |
| Цилиндрический хвостовик | нет |
| Ысырма | нет |
| Тексеру | нет |
| Материал | CrV+CrM |
| Қамту | антикоррозийное |
| Батареялар | не требуются |
| Вид резьбы | для левой и правой резьбы |
| Диэлектрлік жабын | нет |
| Насадки в комплекте | рожковые/накидные |
| Қаптамасы туралы ақпарат | |
| Салмағы (кг) | 1.398 |
| Ұзындығы | 328 мм |
| Ені | 125 мм |
| Биіктігі | 57 мм |