242 080 ₸
Жіберу 24 сәуір 2026| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | King Tony |
| Қысқыш күш | 60 H*m |
| Құралдың ұзындығы | 306 мм |
| Салмақ | 1.432 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Min усилие | 10 Нм |
| Max усилие | 60 Нм |
| Түрі | Предельный |
| Прямоугольный паз | 9х12 мм |
| Цилиндрический хвостовик | нет |
| Ысырма | Нет |
| Тексеру | нет |
| Материал | CrV+CrM |
| Қамту | антикоррозийное |
| Батареялар | не требуются |
| Вид резьбы | для левой и правой резьбы |
| Диэлектрлік жабын | нет |
| Насадки в комплекте | рожковые/накидные |
| Қаптамасы туралы ақпарат | |
| Салмағы (кг) | 1.432 |
| Ұзындығы | 328 мм |
| Ені | 125 мм |
| Биіктігі | 57 мм |