343 808 ₸
Жіберу 24 сәуір 2026| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | King Tony |
| Қысқыш күш | 100 H*m |
| Құралдың ұзындығы | 430 мм |
| Салмақ | 3.861 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Min усилие | 20 Нм |
| Max усилие | 100 Нм |
| Түрі | Предельный |
| Прямоугольный паз | 14х18 мм |
| Цилиндрический хвостовик | нет |
| Ысырма | нет |
| Тексеру | нет |
| Материал | CrV+CrM |
| Қамту | антикоррозийное |
| Батареялар | не требуются |
| Вид резьбы | для левой и правой резьбы |
| Диэлектрлік жабын | нет |
| Насадки в комплекте | Рожковые |
| Қаптамалау туралы ақпарат | |
| Салмағы (кг) | 3.861 |
| ұзындығы, мм | 620 |
| ені, мм | 146 |
| Высота, мм | 64 |