357 952 ₸
Жіберу 24 сәуір 2026Крутящий кілттер (моменттік шекті реттелетін кілттер) бұйымның техникалық паспортында белгіленген параметрлерге сәйкес бекіткіштің тартылу күшін бақылауға арналған.
Бекіткіштің қажетті және алдын ала орнатылған қатайту күшіне жеткенде, кілт механизмі іске қосылып, айқын шерту дыбысын шығарады.
Кілт DIN ISO 6789:2017 & ASME B107.300-2010 стандарттарының талаптарына сәйкес жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | King Tony |
| Қысқыш күш | 340 H*m |
| Құралдың ұзындығы | 580 мм |
| Салмақ | 4.187 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Min усилие | 60 Нм |
| Max усилие | 340 Нм |
| Түрі | Предельный |
| Квадрат | нет |
| Прямоугольный паз | 14х18 мм |
| Цилиндрический хвостовик | нет |
| Ысырма | есть |
| Тексеру | нет |
| Материал | CrV+CrM |
| Қамту | хроммен қаптау |
| Батареялар | не требуются |
| Вид резьбы | для левой и правой резьбы |
| Диэлектрлік жабын | Жоқ |
| Насадки в комплекте | рожковые |
| Қаптамасы туралы ақпарат | |
| Салмағы (кг) | 4.187 |
| ұзындығы, мм | 620 |
| ені, мм | 146 |
| Высота, мм | 64 |