401 472 ₸
Жіберу 24 сәуір 2026Крутящий шекті кілт бұйымның техникалық паспортында белгіленген параметрлерге сәйкес бекіткіштің тартылу күшін бақылауға арналған. Бекіткіштің қажетті және алдын ала орнатылған қатайту күшіне жеткенде, кілт механизмі іске қосылып, айқын шерту дыбысын шығарады. Бекіту механизмінің конструкциясы тұтқаның кездейсоқ айналуын болдырмайды.
Кілт DIN EN ISO 6789 стандартының талаптарына сәйкес жасалған. Автокөліктерге техникалық қызмет көрсету станцияларында (ТҚС), автосервистерде, автожөндеу шеберханаларында, өнеркәсіпте, өндірісте, құрылыста қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Tolsen |
| жалғағыш бастарының мөлшері | 3/4" |
| Қысқыш күш | 600 H*m |
| Құралдың ұзындығы | 1020 мм |
| Салмақ | 7.315 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Min усилие | 100 Нм |
| Max усилие | 600 Нм |
| Түрі | предельный |
| Прямоугольный паз | нет |
| Цилиндрический хвостовик | нет |
| Ысырма | есть |
| Тексеру | нет |
| Материал | CrMo/анодированный алюминий |
| Қамту | антикоррозийное |
| Батареялар | не требуются |
| Вид резьбы | для левой и правой резьбы |
| Диэлектрлік жабын | нет |
| Насадки в комплекте | нет |
| Қаптамасы туралы ақпарат | |
| Салмағы (кг) | 7.315 |
| ұзындығы, мм | 1053 |
| ені, мм | 220 |
| Высота, мм | 80 |