



542 912 ₸
Жіберу 24 сәуір 2026| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | King Tony |
| жалғағыш бастарының мөлшері | 3/4" |
| Қысқыш күш | 1000 H*m |
| Құралдың ұзындығы | 1250 мм |
| Салмақ | 6.3 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Min усилие | 200 Нм |
| Max усилие | 1000 Нм |
| Түрі | предельный |
| Ысырма | есть |
| Тексеру | нет |
| Материал | болат |
| Тауар сыныбы | Кәсіби |
| Батареялар | не требуются |
| Диэлектрлік жабын | нет |
| Насадки в комплекте | нет |
| Қаптамасы туралы ақпарат | |
| Салмағы (кг) | 6.136 |
| ұзындығы, мм | 1235 |
| ені, мм | 65 |
| Высота, мм | 60 |