Аспап үшін:
перфораторы Bosch: 11 223 EVS(1122373.9), 11 316(1131673.9), 11245EVS(1124573.9), 11311EVS(1131173.9), 11316EVS, 11317EVS(1131773.9), GBH 10 DC, GSH 10 C.
перфораторлар Spit: 490.
BOSCH OEM 1617014126/AS графитті щеткалар жинағы (Жинақ = 2 дана)
| Негізгі | |
|---|---|
| Бөлшектердің түрі | Щетка |
| Құралдың қызметі | Перфоратор |
| Өндіруші | Bosch |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тангенциальный размер (ширина) | 6.3 мм |
| Аксиальный размер (длина) | 16 мм |
| Радиальный размер (высота) | 26 мм |
| Бекіту түрі | клемма-гнездо (мама) |
| Наличие автостопа | да |
| С пружиной | нет |
| Қаптамадағы саны, дана | 2 |