Функционалды монтаждық сөмке құралдарды және әртүрлі ұсақ бөлшектерді ыңғайлы тасымалдау және сақтау үшін қолданылады. 40 қалтаның және ыңғайлы құлыптың болуы сөмкені монтаждаушының жұмысындағы құралдарға жылдам қол жеткізуге ыңғайлы етеді.
Сөмке монтажшылардың тұрмыста, өндірісте, құрылыс-жөндеу жұмыстарында және т.б. Сөмке әмбебап болып табылады және кез келген жұмыс түріне арналған әртүрлі құралдарды сыйдыра алады. Ол үй шаруасында, өндірісте және т.б. құралдарды сақтауға және қолдануға көмекші болады.
Сөмке жоғары сапалы синтетикалық материалдардан жасалған, бұл оны берік және берік етеді. Сыдырмалы қалтасы бар.
Сөмке жұмсақ, берік және реттелетін белдікпен жабдықталған, бұл биіктікте жұмыс істеуді ыңғайлы етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kvazar |
| Материал | Полиэстер |
| Түсі | Қара |
| Түрі | Сөмке |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 390 мм |
| Ені | 90 мм |
| Биіктігі | 275 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Форма-фактор | плечевая |
| Белбеу | плечевой |
| Қаламдар | 2 |
| Количество ячеек, шт. | 39 |
| Внутренние карманы, шт. | 2 |
| Внешние карманы, шт. | 1 |