


Бағасын нақтылаңыз
Жіберу 02 шілде 2026Ставр IGBT САЙ-180 ст180саи дәнекерлеу инверторлық құрылғысы ықшам корпусқа және салмағы аз, құрылыс алаңдарында далалық жұмыстарға жарамды. Техника ММА қолмен доғалық дәнекерлеуді жүргізуге арналған жабдық болып табылады.
Құрылғының көптеген пайдалы функциялары бар. Желдеткіш саңылауларының арқасында ол ұзақ уақыт үзіліссіз жұмыс істей алады.
Инвертор пайдаланудың қарапайымдылығымен және ұзақ қызмет ету мерзімімен ерекшеленеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ставр |
| Максималды дәнекерлеу тогы | 180 А |
| Минималды дәнекерлеу тогы | 20 А |
| Қолданылатын электродтың максималды диаметрі | 4 мм |
| Қолданылатын электродтың минималды диаметрі | 1.6 мм |
| Салмақ | 2.3 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 185 мм |
| Ұзындығы | 295 мм |
| Биіктігі | 180 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тауар сыныбы | Жартылай кәсіби |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Max қуаты, кВТ | 3.7 |
| Жұмыс тәртібі | DC |
| Максималды токтағы ҚТ, % | 80 |
| Қорғау дәрежесі | IP21 |
| Желілік ашаның болуы | есть |
| Min кіріс кернеуі | 150 Жылы |
| Разъем для сварочного кабеля | DX25 |
| TIG дәнекерлеу | Жоқ |
| Сымдардың ұзындығы, м | 1.2+1.8 |
| Доғаның жылдам және қаһарлы | нерегулируемый |
| Ыстық старт | нерегулируемый |
| Накс сертификаты | Жоқ |
| Бос жүріс жүрісінің кернеуі | 24 В |
| Наличие цифрового индикатора сварочного тока | нет |
| Синергияның болуы | Жоқ |
| Жабысуға қарсы | Иә |
| Көрсету | Жоқ |
| Наличие пульта ДУ | нет |
| С пуско-зарядным устройством | нет |
| іс | Жоқ |