| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SHTOK |
| Түрі | Дөңгелек тістеуік |
| Құралдың ұзындығы | 160 мм |
| Салмақ | 0.216 кг |
| Диэлектрлік жабын | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Функция "антистатик" | нет |
| Губкалардың материалы | CrV |
| Длина губок | 45 мм |
| Тұтқалар-қаптар | Двухслойные |
| Насечка | по всей рабочей плоскости |