KIPP K0269.2061X25 қысқыш тұтқасы механизмдерге, станоктарға және әртүрлі жабдықтарға арналған. Иілуге және сынуға төзімділігі жоғары. Күштің максималды берілуін қамтамасыз етеді.
Материал:
Орындалуы:
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
|---|---|
| Материал | сталь/пластик |
| Жіптің диаметрі | M6 |
| Ұзындығы | 75 мм |
| Ені | 19.5 мм |
| Биіктігі | 66.5 мм |
| Саны | 1 шт |
| Қамту | армированное стекловолокно |
| Түсі | черно-серый |