Бағасын нақтылаңыз
Жіберу 02 шілде 2026Дәрі-дәрмектерді, құрал-саймандарды, ауруханалық құжаттарды, пациенттердің карточкаларын медициналық мекемелер мен ұйымдарда сақтауға арналған
Артықшылықтары шкафтың:
Бөлшектелген түрде жеткізіледі, жеткізілім көлеміне төрт реттелетін тірек кіреді (биіктігі-100 мм, реттеу диапазоны: 95-125 мм)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Промет |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Есік | 4 д. (дана) |
| Жабық сөре | 4 д. (дана) |
| Құлыптар саны | 2 д. (дана) |
| Трейзердің болуы | Иә |
| Корпус түрі | Құрастырмалы-жиналмалы |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Шкафтың салмағы | 35.5 кг |
| Шкафтың биіктігі | 1655 мм |
| Шкафтың тереңдігі | 320 мм |
| Шкафтың ені | 700 мм |
| Жасалу материалы | |
| Корпус жасау материалы | Тот баспайтын металл |