Бағасын нақтылаңыз
Жіберу 02 шілде 2026Металл сөре тіректері арнайы маркалы беріктігі жоғары болаттан жасалған, қосымша қатайтқыштары бар. МС сериялы тіреуіш секцияға біркелкі бөлінген жүктемені көтере алады. Жоғары өнімділік сипаттамалары ауыр заттарды ұйымдастыру және сақтау үшін сақтау қоймасында MS сөрелерін пайдалануға мүмкіндік береді. Сөрелердің кең көлемді қатары ірі габаритті және шағын жүктерді сөрелерде оңтайлы орналастыруға мүмкіндік береді.
Биіктігі: 1500, 1800, 2000 мм
Ені: 1000 мм
Тереңдігі: 300, 400, 500, 600 мм
Құрастыру видеосы сөрелер
*Бағаны білу және қажетті өлшемдері бар сөреге тапсырыс беру үшін үстіңгі жағында сөренің қажетті тереңдігін және сөрелердің санын көрсетіңіз
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ПАКС-металл |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сөредегі максималды жүктеме | 100 кг |
| Сөре материалы | Тот баспайтын болат |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қабаттасу түрі | Металл |
| Сөре жабынының түрі | Ұнтақ-полимерлі жабын эмаль |
| Сөре түрі | Ұялы |
| Түсі | Сұр |
| Деңгейлерді ауыстыру қадамы | 2.5 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 500 мм мм |
| Сөрелер саны | 7 дана |