Бағасын нақтылаңыз
Жіберу 02 шілде 2026Металл сөре тіректері арнайы маркалы беріктігі жоғары болаттан жасалған, қосымша қатайтқыштары бар. МС - 750 сериялы тіреуіш 750 кг-ға дейінгі секцияға біркелкі бөлінген жүктемені көтере алады.
* Жоғарғы жағынан қажетті сөре тереңдігін, сөрелер санын және қажетті енді таңдаңыз. Сөренің бағасы мен сызбалық көрінісі автоматты түрде пайда болады.
Биіктігі 1800, 2000, 2200, 2500, 3000 мм болатын сөрелерді де қараңыз.
Сөренің әрбір биіктігіне өлшем қатары:
* Жоғарғы жағынан қажетті сөре тереңдігін, сөрелер санын және қажетті енді таңдаңыз. Сөренің бағасы мен сызбалық көрінісі автоматты түрде пайда болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ПАКС-металл |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сөредегі максималды жүктеме | 125 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сөре жабынының түрі | Ұнтақ-полимерлі жабын эмаль |
| Сөре түрі | Көп деңгейлі |
| Деңгейлерді ауыстыру қадамы | 2.5 мм |
| Секцияның сипаттамалары | |
| Секцияға жүктеме | 750 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 600 мм мм |
| Сөрелер саны | 7 сөре |
| Ені | 1000 мм |