Бағасын нақтылаңыз
Жіберу 02 шілде 2026| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ПАКС-металл |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сөредегі максималды жүктеме | 200 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сөре жабынының түрі | Ұнтақ-полимерлі жабын эмаль |
| Сөре түрі | Көп деңгейлі |
| Деңгейлерді ауыстыру қадамы | 2.5 мм |
| Секцияның сипаттамалары | |
| Секцияға жүктеме | 900 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 500 мм мм |
| Сөрелер саны | 6 сөре |