Атыс қаруын сақтауға арналған. Сейфтер өнер талаптарына сәйкес келеді.Ресей Федерациясы үкіметінің 1998 жылғы 21 шілдедегі No 814 "Ресей Федерациясының аумағында азаматтық және қызметтік қару-жарақ пен оның патрондарын реттеу жөніндегі шаралар туралы" қаулысының 59-ы.
Сипаттамалары:
| Сыртқы өлшемдері, мм (ВхШхГ): | 1400x430x320 |
| Ішкі өлшемдері, мм (ВхШхГ): | 1394x422x230 |
| Салмағы, кг: | 71 |
| Көлемі, л: | 125/7.4 |
| Патрондық бөлімше (трейзер): | 222x178x187 |
| Сөрелер саны: | 3 |
| Оқпандар саны: | 3 |
| Оқпанның максималды биіктігі, мм: | 1384 |
| Құлып түрі: | электрондық кодтық |
| Түсі: | графит (RAL 7024) |
| Жабын түрі: | ұнтақ |
| Кепілдік: | 1 жыл |
| Өндіруші: | ПРОМЕТ |
| Ел: | Ресей |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Промет |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Секциялар саны | 1 |
| Есіктің қалыңдығы | 3 мм |
| Металл қалыңдығы | 3 мм |
| Қабырғалардың қалыңдығы | 3 мм |
| Жалпы | |
| Салмақ | 71 кг |
| Ішкі көлемі | 125 л |
| Сөрелер саны | 3 д. (дана) |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 1400 мм |
| Сыртқы тереңдік | 320 мм |
| Сыртқы ені | 430 мм |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі биіктігі | 1394 мм |
| Ішкі тереңдік | 230 мм |
| Ішкі ені | 422 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қару-жарақ оқпандарының саны | 3 |
| Бөшкенің максималды биіктігі | 1384 мм |
| Жай-күй | Жаңа |