Үйде немесе кеңседе құжаттар мен құндылықтарды сақтауға арналған Бұзуға төзімділік: ГОСТ Р 55148-2012, S1 класы (ГОСТ Р).
Сипаттамалары:
| Сыртқы өлшемдері, мм (ВхШхГ): | 330x390x210 |
| Ішкі өлшемдері, мм (ВхШхГ): | 292x354x161 |
| Салмағы, кг: | 15 |
| Көлемі, л: | 17 |
| Ұрлыққа төзімділік сыныбы: | S1 сыныбы |
| Сөрелер саны: | 1 |
| Құлып түрі: | кілт |
| Түсі: | ақ құрылымдалған |
| Жабын түрі: | ұнтақ |
| Кепілдік: | 5 жыл (жоспарлы ТҚК өтуін ескере отырып) |
| Өндіруші: | ПРОМЕТ |
| Ел: | Ресей |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Valberg |
| Бұзуға төзімділік | 1 сынып |
| Секциялар саны | 1 |
| Құлып түрі | Механикалық кілт |
| Есіктің қалыңдығы | 5 мм |
| Түсі | Сұр |
| Жалпы | |
| Салмақ | 15 кг |
| Ішкі көлемі | 17 л |
| Сөрелер саны | 1 д. (дана) |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 330 мм |
| Сыртқы тереңдік | 210 мм |
| Сыртқы ені | 390 мм |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі биіктігі | 292 мм |
| Ішкі тереңдік | 161 мм |
| Ішкі ені | 354 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Қорғау түрі | Ұрлыққа төзімді |