Өрт кезінде құжаттар мен құндылықтардың сақталуына арналған. Отқа төзімділік: МЕМСТ Р 57384-2017: 60Б сыныбы.
Сипаттамалары:
| Сыртқы өлшемдері, мм (ВхШхГ): | 320x445x425 |
| Ішкі өлшемдері, мм (ВхШхГ): | 212x341x296 |
| Салмағы, кг: | 38 |
| Көлемі, л: | 21 |
| Отқа төзімділік сыныбы: | 60Б |
| Сөрелер саны: | науа |
| Құлып түрі: | кілт |
| Түсі: | корпус пен есіктің қоңыр реңктері әртүрлі. Балға эмальының әсері |
| Жабын түрі: | ұнтақ |
| Кепілдік: | 5 жыл (жоспарлы ТҚК өтуін ескере отырып) |
| Өндіруші: | ПРОМЕТ |
| Ел: | Ресей |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Valberg |
| Секциялар саны | 1 |
| Отқа төзімділік критерийі | 60Б |
| Құлып түрі | Механикалық диск, Механикалық кілт |
| Түсі | Сұр |
| Жалпы | |
| Салмақ | 38 кг |
| Ішкі көлемі | 21 л |
| Сөрелер саны | 1 д. (дана) |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 320 мм |
| Сыртқы тереңдік | 425 мм |
| Сыртқы ені | 445 мм |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі биіктігі | 212 мм |
| Ішкі тереңдік | 296 мм |
| Ішкі ені | 341 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Қорғау түрі | Отқа төзімді |