Өрт кезінде құжаттар мен құндылықтардың сақталуына арналған. Отқа төзімділік: МЕМСТ Р 57384-2017: 60Б сыныбы.
Сипаттамалары:
| Сыртқы өлшемдері, мм (ВхШхГ): | 490x430x430 |
| Ішкі өлшемдері, мм (ВхШхГ): | 380x330x295 |
| Салмағы, кг: | 50 |
| Көлемі, л: | 37 |
| Отқа төзімділік сыныбы: | 60Б |
| Сөрелер саны: | 1+науа |
| Құлып түрі: | электрондық код + кілт |
| Түсі: | корпус пен есіктің қоңыр реңктері әртүрлі. Балға эмальының әсері |
| Жабын түрі: | ұнтақ |
| Кепілдік: | 5 жыл (жоспарлы ТҚК өтуін ескере отырып) |
| Өндіруші: | ПРОМЕТ |
| Ел: | Ресей |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Valberg |
| Секциялар саны | 1 |
| Отқа төзімділік критерийі | 60Б |
| Құлып түрі | Механикалық кілт, Электрондық код |
| Түсі | Сұр |
| Жалпы | |
| Салмақ | 50 кг |
| Ішкі көлемі | 37 л |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 490 мм |
| Сыртқы тереңдік | 430 мм |
| Сыртқы ені | 430 мм |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі биіктігі | 380 мм |
| Ішкі тереңдік | 295 мм |
| Ішкі ені | 330 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Қорғау түрі | Отқа төзімді |