Атыс қаруын сақтауға арналған. Сейфтер өнер талаптарына сәйкес келеді.Ресей Федерациясы үкіметінің 1998 жылғы 21 шілдедегі No 814 "Ресей Федерациясының аумағында азаматтық және қызметтік қару-жарақ пен оның патрондарын реттеу жөніндегі шаралар туралы" қаулысының 59-ы.
Сипаттамалары:
| Сыртқы өлшемдері, мм (ВхШхГ): | 1450x380x350 |
| Ішкі өлшемдері, мм (ВхШхГ): | 1444(1294)x374x300 |
| Салмағы, кг: | 64 |
| Көлемі, л: | 145/8.2 |
| Патрондық бөлімше (трейзер): | 147х374х150 |
| Оқпандар саны: | 7 |
| Оқпанның максималды биіктігі, мм: | 1430 |
| Құлып түрі: | екі кілт |
| Түсі: | графит (RAL 7024) |
| Жабын түрі: | ұнтақ |
| Кепілдік: | 1 жыл |
| Өндіруші: | ПРОМЕТ |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Промет |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Секциялар саны | 1 |
| Құлып түрі | Механикалық кілт |
| Есіктің қалыңдығы | 3 мм |
| Металл қалыңдығы | 3 мм |
| Қабырғалардың қалыңдығы | 3 мм |
| Түсі | Сұр |
| Жалпы | |
| Салмақ | 64 кг |
| Ішкі көлемі | 145 л |
| Сөрелер саны | 1 д. (дана) |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 1450 мм |
| Сыртқы тереңдік | 350 мм |
| Сыртқы ені | 380 мм |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі биіктігі | 1444 мм |
| Ішкі тереңдік | 300 мм |
| Ішкі ені | 374 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қару-жарақ оқпандарының саны | 7 |
| Бөшкенің максималды биіктігі | 1430 мм |
| Жай-күй | Жаңа |