Өрт кезінде құжаттар мен құндылықтардың сақталуына арналған. Отқа төзімділік: МЕМСТ Р 57384-2017: 60Б сыныбы.
Сипаттамалары:
| Сыртқы өлшемдері, мм (ВхШхГ): | 991x565x451 |
| Ішкі өлшемдері, мм (ВхШхГ): | 786x426x301 |
| Салмағы, кг: | 145 |
| Көлемі, л: | 98/8 |
| Отқа төзімділік сыныбы: | 60Б |
| Трейзердің өлшемдері, мм (ВхШхГ): | 85х423х280 |
| Сөрелер саны: | 2 |
| Құлып түрі: | электрондық код + кілт |
| Түсі: | корпус пен есіктің қоңыр реңктері әртүрлі. Балға эмальының әсері |
| Жабын түрі: | ұнтақ |
| Кепілдік: | 5 жыл (жоспарлы ТҚК өтуін ескере отырып) |
| Өндіруші: | |
| Ел: | Ресей |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Промет |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Отқа төзімділік критерийі | 60Б |
| Трейзердің болуы | Иә |
| Құлып түрі | Электрондық код |
| Түсі | Сарғыш |
| Жалпы | |
| Салмақ | 145 кг |
| Ішкі көлемі | 98 л |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 991 мм |
| Сыртқы тереңдік | 451 мм |
| Сыртқы ені | 565 мм |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі биіктігі | 786 мм |
| Ішкі тереңдік | 301 мм |
| Ішкі ені | 426 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Қорғау түрі | Отқа төзімді |