Елеусіз құндылықтарды, құжаттарды және жеке атыс қаруын сақтауға арналған
Сипаттамалары:
| Сыртқы өлшемдері, мм (ВхШхГ): | 401x400x356 |
| Ішкі өлшемдері, мм (ВхШхГ): | 398x397x301 |
| Салмағы, кг: | 19 |
| Көлемі, л: | 47 |
| Сөрелер саны: | 1 |
| Құлып түрі: | электрондық кодтық |
| Түсі: | балғалы эмаль әсері бар сұр (RAL 7038) |
| Жабын түрі: | ұнтақ |
| Кепілдік: | 1 жыл |
| Өндіруші: | ПРОМЕТ |
| Ел: | Ресей |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Промет |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құлып түрі | Электрондық код |
| Есіктің қалыңдығы | 4 мм |
| Қабырғалардың қалыңдығы | 2 мм |
| Түсі | Сұр |
| Жалпы | |
| Салмақ | 19 кг |
| Ішкі көлемі | 47 л |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 401 мм |
| Сыртқы тереңдік | 356 мм |
| Сыртқы ені | 400 мм |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі биіктігі | 398 мм |
| Ішкі тереңдік | 301 мм |
| Ішкі ені | 397 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |