Сипаттамалары:
| Сыртқы өлшемдері, мм (ВхШхГ): | 230x300x250 |
| Ішкі өлшемдері, мм (ВхШхГ): | 227x297x195 |
| Салмағы, кг: | 5.5 |
| Көлемі, л: | 13 |
| Құлып түрі: | электрондық кодтық |
| Түсі: | балғалы эмаль әсері бар сұр (RAL 7038) |
| Жабын түрі: | ұнтақ |
| Кепілдік: | 1 жыл |
| Өндіруші: | ПРОМЕТ |
| Ел: | Ресей |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Промет |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құлып түрі | Электрондық код |
| Есіктің қалыңдығы | 2.8 мм |
| Түсі | Сұр |
| Жалпы | |
| Салмақ | 5.5 кг |
| Ішкі көлемі | 13 л |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 230 мм |
| Сыртқы тереңдік | 250 мм |
| Сыртқы ені | 300 мм |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі биіктігі | 227 мм |
| Ішкі тереңдік | 195 мм |
| Ішкі ені | 297 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |