Елеусіз құндылықтарды, құжаттарды және жеке атыс қаруын сақтауға арналған
Сипаттамалары:
| Сыртқы өлшемдері, мм (ВхШхГ): | 280x340x295 |
| Ішкі өлшемдері, мм (ВхШхГ): | 277x337x240 |
| Салмағы, кг: | 8 |
| Көлемі, л: | 22 |
| Сөрелер саны: | 1 |
| Құлып түрі: | кілт |
| Түсі: | балғалы эмаль әсері бар сұр (RAL 7038) |
| Жабын түрі: | ұнтақ |
| Кепілдік: | 1 жыл |
| Өндіруші: | ПРОМЕТ |
| Ел: | Ресей |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Промет |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құлып түрі | Механикалық кілт |
| Есіктің қалыңдығы | 2.8 мм |
| Түсі | Сұр |
| Жалпы | |
| Салмақ | 8 кг |
| Ішкі көлемі | 22 л |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 280 мм |
| Сыртқы тереңдік | 295 мм |
| Сыртқы ені | 340 мм |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі биіктігі | 277 мм |
| Ішкі тереңдік | 240 мм |
| Ішкі ені | 337 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |