Сипаттамалары:
СИПАТТАМАЛАРЫ
| Сыртқы өлшемдері, мм (ВхШхГ): | 370x435x381 |
| Ішкі өлшемдері, мм (ВхШхГ): | 366x430x300 |
| Салмағы, кг: | 17.1 |
| Көлемі, л: | 47 |
| Ұрлыққа төзімділік сыныбы: | S1 сыныбы |
| Құлып түрі: | электрондық кодтық |
| Түсі: | қою сұр (RAL 7024) |
| Жабын түрі: | ұнтақ |
| Кепілдік: | 1 жыл |
| Өндіруші: | ПРОМЕТ |
| Ел: | Ресей |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Промет |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бұзуға төзімділік | 1 сынып |
| Құлып түрі | Электрондық код |
| Есіктің қалыңдығы | 59 мм |
| Металл қалыңдығы | 1.5 мм |
| Қабырғалардың қалыңдығы | 1.5 мм |
| Түсі | Сұр |
| Жалпы | |
| Салмақ | 17.1 кг |
| Ішкі көлемі | 47 л |
| Сыртқы өлшемдер | |
| Сыртқы биіктігі | 370 мм |
| Сыртқы тереңдік | 381 мм |
| Сыртқы ені | 435 мм |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі биіктігі | 366 мм |
| Ішкі тереңдік | 300 мм |
| Ішкі ені | 430 мм |