Дәрі-дәрмектерді, құрал-саймандарды, ауруханалық құжаттарды, пациенттердің карточкаларын медициналық мекемелер мен ұйымдарда сақтауға арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Промет |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Есік | 2 д. (дана) |
| Жабық сөре | 4 д. (дана) |
| Құлыптар саны | 2 д. (дана) |
| Корпус түрі | Құрастырмалы-жиналмалы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Шкафтың салмағы | 33 кг |
| Шкафтың биіктігі | 1860 мм |
| Шкафтың тереңдігі | 400 мм |
| Шкафтың ені | 600 мм |