306 324 ₸
Сымсыз перфоратор DCA ADZC02-26 (TYPE EM) — бұл бетонды, болатты және ағашты бұрғылауға және бұрғылауға арналған қуатты және ыңғайлы құрал. Қылқаламсыз қозғалтқышпен, жоғары соққы күшімен және қос 20 В (4,0Ач) батареямен жабдықталған, бұл оны кәсіби пайдалану үшін сенімді таңдау жасайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші | DCA |
| патрон түрі | SDS-plus |
| Жұмыс режимдері | Бұрғылау, Соққымен бұрғылау, Қашау (соққы) |
| Тамақтану | Аккумулятор |
| Айналымдардың максималды саны | 960 айн/мин |
| Максималды соққылар саны | 4260 соқ/мин |
| Максималды соққы күші | 3.1 Дж. |
| аккумулятор сыйымдылығы | 4 А·сағ |
| аккумулятор кернеуі | 20 В |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі | |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (бетон) | 26 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (металл) | 13 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (ағаш) | 30 мм |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Сөмке-қап |
| Қосымша аккумулятор | Иә |