239 400 ₸
Сымсыз перфоратор DCA ADZC22 (TYPE BM) — бетонды, болатты және ағашты бұрғылауға және қашауға арналған жеңіл және ықшам құрал. Қылқаламсыз қозғалтқышпен, жүктеме кезінде тұрақты жылдамдықты сақтау жүйесімен және екі 20 В (4,0Ач) батареямен жабдықталған, бұл оны кәсіби және тұрмыстық қолданбаларға ыңғайлы етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші | DCA |
| патрон түрі | SDS-plus |
| Жұмыс режимдері | Бұрғылау, Соққымен бұрғылау, Қашау (соққы) |
| Тамақтану | Аккумулятор |
| Айналымдардың максималды саны | 1000 айн/мин |
| Максималды соққылар саны | 4500 соқ/мин |
| Максималды соққы күші | 2.1 Дж. |
| аккумулятор сыйымдылығы | 4 А·сағ |
| аккумулятор кернеуі | 20 В |
| Салмақ | 2.6 кг |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі | |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (бетон) | 22 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (металл) | 13 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (ағаш) | 28 мм |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Сөмке-қап |
| Қосымша аккумулятор | Иә |