240 240 ₸
Сымсыз бұрғы-бұрағыш DCA ADJZ06-13 (TYPE EM) — бұл кәсіби қолдануға арналған щеткасыз қозғалтқышы бар қуатты және әмбебап құрал. Екі 20В (4,0Ач) аккумулятормен, толық металдан жасалған өздігінен құлыпталатын патронмен және 120 Н·м-ге дейінгі жоғары айналу моментімен жабдықталған, бұл оны әртүрлі материалдардағы бекіткіштерді бұрғылауға және бұрауға өте ыңғайлы етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші | DCA |
| Түрі | Бұрғы-бұрағыштар |
| Тамақтану | Аккумулятор |
| Айналымдардың максималды саны | 2000 айн/мин |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі | |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (ағаш) | 45 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (металл) | 13 мм |
| Қуат көзі | |
| аккумулятор сыйымдылығы | 4 А·сағ |
| аккумулятор кернеуі | 20 В |
| Жалпы | |
| Патрон | цельнометаллический самоконтрящийся |
| Макс.диаметр шурупа | 10 мм |
| 1 скорость | 0-500 об/мин |
| 2 скорость | 0-2000 об/мин |
| Айналу моменті сатыларының саны | 23+1 |
| макс. крутящий момент | 120 |
| максимальная выходная мощность | 850 Вт |
| кол-во аккумуляторов в комплекте | 2 |
| Диаметр патрона | 13 |
| Жылдамдықтар саны | 2 |
| Қозғалтқыш түрі | Қылқаламсыз |
| поставляется в | Кейс |