210 000 ₸
Сымсыз бұрышты тегістеуіш машина DCA ADSM03-125 (TYPE EM) — металды, тасты және басқа материалдарды кесуге және тегістеуге арналған ықшам және қуатты құрал. Қылқаламсыз қозғалтқышпен, қайта іске қосудан қорғау жүйесімен және екі 20 В (4,0Ач) батареямен жабдықталған, бұл оны кәсіпқойлар мен өз қолдарымен жасаушылар үшін сенімді таңдау жасайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DCA |
| Жағдайы | Жаңа |
| Тегістеу машинасының түрі | бұрыштық (шарқайрақ) |
| Қуат тұтыну | 650 Вт |
| Айналымдардың максималды саны | 8500 айн/мин |
| Дискінің максималды диаметрі | 125 мм |
| Салмақ | 2.2 кг |
| Тамақтану | Аккумулятор |
| аккумулятор кернеуі | 20 В |
| Қозғалтқыш түрі | Бесщеточный |
| Жиынтық | |
| Жиынтықтағы кейс | Иә |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Қосымша аккумулятор | Иә |
| Жалпы | |
| Диаметр отверстия режущего диска | 16мм |
| Шпиндельді жіп | М14мм |
| Функциялар | защиты от перезапуска (предотвращает аварийный запуск), съемная пылезащитная сетка, автоматическая остановка (когда диск теряет скорость) |