96 600 ₸
Сымсыз бұрғы-бұрағыш DCA ADJZ2035 (TYPE ADM) — бекіткіштерді бұрғылауға және бұрауға арналған ықшам және ыңғайлы құрал. Қылқаламды қозғалтқышпен, екі жылдамдықпен және 20 В (2,0 Ач) аккумулятормен жабдықталған, бұл оны тұрмыстық және жеңіл кәсіби тапсырмалар үшін оңтайлы таңдау жасайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші | DCA |
| Түрі | Бұрғы-бұрағыштар |
| Тамақтану | Аккумулятор |
| Максималды айналу сәті | 40 H*m |
| Айналымдардың максималды саны | 1800 айн/мин |
| Қосымша функциялары | |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 2 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.25 кг |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Қағаз қорап |
| Қосымша аккумулятор | Жоқ |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі | |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (ағаш) | 20 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (металл) | 10 мм |
| Қуат көзі | |
| Қуат тұтыну | 220 Вт |
| аккумулятор сыйымдылығы | 4 А·сағ |
| аккумулятор кернеуі | 20 В |
| Жалпы | |
| Макс.размер зажимаемой оснастки | 10 мм |
| 1 скорость | 0-550 об/мин. |
| 2 скорость | 0-1800 об/мин |
| Айналу моменті сатыларының саны | 18+1 |
| Диаметр патрона | 10 |
| Қозғалтқыш түрі | Щёточный |