| Негізгі | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші | DCA |
| Түрі | Бұрағыш |
| Тамақтану | Аккумулятор |
| Құралдың режимі | соққы |
| патрон түрі | Алтыбұрыш |
| Максималды айналу сәті | 140 H*m |
| Қосымша функциялары | |
| Соққы режимі | Иә |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 2 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.9 кг |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Қағаз қорап |
| Қосымша аккумулятор | Иә |
| Қуат көзі | |
| Қуат тұтыну | 580 Вт |
| аккумулятор сыйымдылығы | 2 А·сағ |
| аккумулятор кернеуі | 12 В |
| Жалпы | |
| қысу қабілеті | алты қырлы 6,35 мм |
| болт өлшемі | M5-M14 |
| бос жүріс жылдамдығы 1 жылдамдық | 0/1200об/мин |
| бос жүріс жылдамдығы 2 жылдамдық | 0/3300об/мин |
| макс. айналымдар | 3300 |
| Қозғалтқыш түрі | Қылқаламсыз |