Бағасын нақтылаңыз
Жіберу 03 шілде 2026Металл сөре MS-900, биіктігі 180 см, сөре жүктемесі 200 кг-ға дейін, сөре жүктемесі 900 кг-ға дейін
Өндіруші ел: Ресей; Өндіруші: ПАКС-металл; Жай-күйі: Жаңа; Сөре түрі: Көп деңгейлі; Сөре жабынының түрі: Ұнтақ-полимерлі эмаль жабыны; Сөренің максималды жүктемесі: 200 кг; Деңгейлерді ауыстыру қадамы: 2.5 мм
Бөлімнің сипаттамалары. Секцияға жүктеме: 900 кг
Қосымша сипаттамалар. Ені: 1000 мм; Тереңдігі: 300 мм; Сөрелер саны: 4 сөре; Сөре биіктігі: 1800
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өндіруші | ПАКС-металл |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сөре түрі | Көп деңгейлі |
| Сөре жабынының түрі | Ұнтақ-полимерлі жабын эмаль |
| Сөредегі максималды жүктеме | 200 кг |
| Деңгейлерді ауыстыру қадамы | 2.5 мм |
| Секцияның сипаттамалары | |
| Секцияға жүктеме | 900 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ені | 1000 мм |
| Сөрелер саны | 4 сөрелер |
| Сөренің биіктігі | 1800 |
| Секция тереңдігі | 500 |