Титан-МС-ТМ сериялы металл қойма сөрелері әртүрлі жүктерді сақтауға арналған. Сөрелер тіректерден, бойлық арқалықтардан және бүйірлік арқалықтардан тұрады. Сөреге арналған төсем фанер парақтары болып табылады. Металл тіректердің арқалықтары тіректерге ілгегі бар екі құлып арқылы бекітіледі және тіректерді тік күйде мықтап бекітеді. Қойма сөресінің конструкциясы сөрелердің орнын бүкіл сөрені бөлшектемей өзгертуге мүмкіндік береді.
МС-ТМ сериялы стеллаждың стандартты жинақтамасы:
Әрбір сөреге рұқсат етілген біркелкі бөлінген жүктеме 300 кг-нан аспайды.
Жиынтық төсеніш, сөре 1830 - 12 секциядан, 1525 - 10 секциядан тұрады. Мырышпен қапталған боялмаған болаттан жасалған
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ПАКС-металл |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сөренің максималды биіктігі | 3000 мм |
| Сөре материалы | Тот баспайтын болат |
| сөренің минималды биіктігі | 1500 мм |
| Сақтау деңгейіне жүктеме | 300 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қабаттасу түрі | Металл |
| Сөре жабынының түрі | Ұнтақ-полимерлі жабын эмаль |
| Деңгейлерді ауыстыру қадамы | 50 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түсі | Ашық сұр |
| Сөрелер саны | 3 |
| Секция тереңдігі | 608 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Секция ұзындығы | 1525 м |