Бағасын нақтылаңыз
Жіберу 02 шілде 2026МС-750 металл сөресі жоғары сапалы болаттан жасалған. Қаптамасы - ашық сұр түсті полимерлі ұнтақ (RAL 7035).
Сөрелерді ерікті биіктікте орнату, сөрелерді бекіту қадамы 25 мм.
Бір сөреге рұқсат етілген біркелкі бөлінген жүктеме 125 кг.
Секцияға рұқсат етілген жүктеме 750 кг дейін.
Металл сөре тіректері арнайы маркалы беріктігі жоғары болаттан жасалған, қосымша қатайтқыштары бар.
Жоғары пайдалану сипаттамалары Титан МС-750 стеллаждарын қойма ісінде ауыр заттарды ұйымдастыру және сақтау үшін пайдалануға мүмкіндік береді. Сөрелердің кең көлемді қатары ірі габаритті және шағын жүктерді сөрелерде оңтайлы орналастыруға мүмкіндік береді. Тіректердің берік бекітілуі және сөрелердің ылғалға төзімді жабыны ауаның жоғары ылғалдылығы мен температураның шектен тыс жағдайларында заттардың сенімді сақталуын қамтамасыз етеді.
Сөренің құнын есептеу үшін тіректердің құнын есептеу керек (бір секцияға 4 дана. Жоғарыдағы пішінде сөренің биіктігін таңдаңыз) және сөрелер (қажетті саны мен өлшемі. Жоғарыдағы пішінде сөренің тереңдігі мен енін, сондай-ақ сөрелердің санын таңдаңыз).
Металл сөренің толық жиынтығына кіреді:Биіктігі 1500 мм-ден кем стеллаждар тіреуіштермен және бұрыштармен жабдықталмайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өндіруші | ПАКС-металл |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сөре түрі | Көп деңгейлі |
| Сөре жабынының түрі | Ұнтақ-полимерлі жабын эмаль |
| Сөредегі максималды жүктеме | 125 кг |
| Деңгейлерді ауыстыру қадамы | 2.5 мм |
| Секцияның сипаттамалары | |
| Секцияға жүктеме | 750 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Сөрелер саны | 4 сөрелер |
| Сөренің биіктігі | 2400 |
| Секция тереңдігі | 500 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Секция ұзындығы | 1500 м |