Byemax BM-5E-5200 пневматикалық түзу бұрғы әртүрлі беттерді өңдеу үшін қолданылады.
Ауаның аз шығыны орташа қуатты компрессордан жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
Модельдің ықшам корпусы және шағын габариттері бар, соның арқасында қамтамасыз етіледі ыңғайлы сақтау.
Жоғары сапалы жиынтықтаушы кепілдік береді ұзақ қызмет ету мерзімі.
BYEMAX BM-5E-5200 артықшылықтары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ByEMAX |
| Пневматикалық тегістеу машинасының түрі | Тікелей |
| Кіріс штуцерінің диаметрі | 1/4" |
| Салмақ | 1.2 кг |
| Жалпы | |
| Түрі | цанговая (для шарошек) |
| Айналымдар саны | 20000 айн/мин |
| Цанганың өлшемі, мм | 6-8 |
| Иілгіш білік жиынтықта | Жоқ |
| Қосылу түрі | Резьбовое |
| Тауар сыныбы | профессиональный |
| Қаптама | коробка |
| Қаптамасы жоқ габариттері | 330 мм |