Джигсо станогы ағаштан және оның туындыларынан, сондай-ақ пластмассадан жасалған дайындамаларды қиғаш бұрыштармен, радиус бойымен, сондай-ақ еңіспен аралауға арналған
Ағаштан және оның туындыларынан жасалған дайындамаларды, сондай-ақ пластмассаларды қиғаш бұрыштармен, радиус бойымен, сондай-ақ еңіспен аралау үшін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| станок түрі | қыл аралы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өлшемдері | 59X28X33.5 |
| Пилканың ұзындығы | 133 мм |
| Бекіткіші бар қорғаныш қаптама | 1 |
| Макс. дайындаманың биіктігі | 50 мм |
| Дайындаманың ең үлкен ені | 410 мм |
| Қаптамадағы салмағы | 14 |
| Бұйымның салмағы | 12 |
| Қуат | 90 |
| Кернеу | 220±10%/50 |
| Кесу орнын үрлеу | Иә |
| Резеңке тірек | 3 |
| Үрлеу құбыры | 1 |
| Шаңсорғышты қосу | Жоқ |
| Жарықтандыру | Жоқ |
| Жұмыс үстелінің өлшемі | 375х250 |
| Айналымдарды реттеу | Жоқ |
| Жұмыс үстелінің еңкею бұрышын реттеу | Иә |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | 1 |
| Джигсо станогы - 1 дана. | 1 |
| Бұрыштық тірек | 1 |
| Гравердің қызметі | Жоқ |
| Аралау жүрістерінің жиілігі | 1450 барысы/мин |
| Тістердің қадамы | 22 TPI |
| имбусты кілт | 1 |