БИЗОН плитка кескіш - кәсіби маман үшін сенімді таңдау. Плитка кескіштің төменгі кронштейні фарфор плиткаларымен және қалыңдығы жоғары керамикалық плиткалармен жұмыс істеу үшін тегіс және дәл кесуді қамтамасыз ететін мойынтіректермен жабдықталған плитка кескіш тұтқамен, бағыттағыштармен және құйма платформамен жабдықталған.
Қалыңдығы 15 мм-ге дейінгі керамикалық және фарфор плиткаларын кез келген бұрышта кесуге арналған.
| Артикул | 33195-60 |
|---|---|
| Тіліктің ұзындығы, мм | 600 |
| Түрі | мойынтіректерде күшейтілген |
| Тақтайшаның қалыңдығы, мм | 15 |
| Тақтайша кескіштің салмағы, кг | 6 |
| Кескіш элементтің сыртқы диаметрі, мм | 22 |
| Кескіш элементтің ішкі диаметрі, мм | 10 |
| Кескіш элементтің қалыңдығы, мм | 2 |
| тақта кескіш | 1 600 мм |
| қосымша кескіш элемент | 1 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Плитка кескіштің салмағы | 6 кг |
| Түрі | мойынтіректерде күшейтілген |
| Кескіш элементтің сыртқы диаметрі | 22 мм |
| Кескіш элементтің ішкі диаметрі | 10 мм |
| Кесу ұзындығы | 600 мм |
| Тақтайшаның қалыңдығы | 15 мм |
| Кесу элементінің қалыңдығы | 2 мм |
| қосымша кескіш элемент | 1 |
| тақта кескіш | 1 600 мм |