Бағасын нақтылаңыз
Жіберу 03 шілде 2026Сипаттамасы:
Grinda әмбебап бұрқақ сорғысы – бөлшектерінің өлшемі 15 мм-ге дейінгі ластанған суда пайдалануға арналған өте сенімді және берік қондырғы. Ол жоғары өнімділік, жоғары сапалы құрамдас бөліктер, шудың төмен деңгейі сияқты артықшылықтарға байланысты субұрқақтарды ұйымдастыруға өте ыңғайлы. Саяжайлар мен жеке учаскелердегі су қоймаларын безендіруге арналған. Сондай-ақ, модельдің техникалық сипаттамаларын ескере отырып, су объектілері мен су басу аймақтарынан суды айдау үшін пайдалануға болады.Сорғыны ластанған суы бар су қоймаларында пайдалануға рұқсат етіледі.
Артықшылықтары
Қауіпсіздіктің жоғары деңгейімен толығымен оқшауланған құрылым
Керамикалық ротор білігі және басқа қозғалатын бөлшектердің толық болмауы қызмет ету мерзімін ұзартады
Үлкейтілген, қайта пайдалануға болатын губка сүзгісі механизмді кірден қорғайды
Сорғыш аяқтары жасанды су қоймасының түбіне немесе қабырғаларына сенімді бекітуді, сондай-ақ шудың төмен деңгейін қамтамасыз етеді
Жалғастырғыш жалғағыш суару жүйелеріне қосу үшін жарамды (шланг қондырмалары жинаққа кірмейді)
Құрылым техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді (сүзгіні таза суда жуудан басқа)
Жинақтағы саптамалардың кең таңдауының арқасында ағынды бірқалыпты реттеу және субұрқақ түрін оңай өзгерту
Ұзартқыш түтіктер ағынның биіктігін резервуардың кез келген тереңдігінде реттеуге мүмкіндік береді
Сарқыраманы ұйымдастыру мүмкіндігі • Су басу аймақтарында ластанған суды сору үшін пайдалануға болады
Сипаттамалары:
| Қуат | 85 Вт |
| Максималды өнімділік | 3000 л/сағ |
| Судың максималды көтерілу биіктігі | 3.4 м |
| Гейзер ағынының максималды биіктігі | 40 см |
| Ағынның максималды ені Қоңырау | 75 см |
| Ағынның максималды биіктігі Каскад | 125 см |
| Салмақ | 5.1 кг |
| Сүзілетін бөлшектердің максималды өлшемі | 15 мм |
| Орнатудың максималды тереңдігі | 3 м |
| Желінің кернеуі | ~230-50 |