Жылжымалы тегістеу машинасы ағаш дайындамаларды икемді абразивті материалдармен өңдеуге арналған.
• Бір мақсатқа - сапалы нәтижеге көптеген мүмкіндіктер
• Тегістеу жұмыстарының барлық түрлеріне арналған әмбебап станок
• Екі тегістеу құралы - таспа және дөңгелек - кез келген дайындамаларды өңдеуге, сондай-ақ тегістеу материалын өзгертпестен тегістеудің әртүрлі түрлерін жасауға мүмкіндік береді
• Таспа механизмінің конструкциясы 350х100 мм-ге дейінгі аумақты бірден өңдеуге мүмкіндік береді
• Кернеуді қалпына келтіру кезінде кездейсоқ қосылудың алдын алатын электромагниттік қосқыш
• Жұмыс үстелінің реттелетін еңісі дайындаманы берудің ерікті бұрышымен бірге оны кез келген берілген жазықтықта өңдеуге мүмкіндік береді
• Бұрыштық тоқтау және үстелдің еңкею бұрышын бекіту өңдеудің дәлдігін қамтамасыз етеді
• Шаңсорғышты қосу мүмкіндігі және өңдеу өнімдерін кетірудің тиімді жүйесі жұмыс орнындағы шаңды азайтуға көмектеседі
Жинақтау:
Тегістеу машинасы - 1 дана.
Жұмыс үстелі - 1 дана.
Үстелдің осі - 1 дана.
Негізі - 1 дана.
Шаң өткізбейтін қаптама - 2 дана.
Бұрыштық тірек - 1 дана.
Гайкалы кілт - 1 дана.
Имбус кілті - 3 дана.
Бекіткіштер - 1 жинақ.
Пайдалану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.
| Артикул | ЗСС-500 |
| Қуат | 500 Вт |
| Шеңбердің диаметрі | 150 мм |
| Шеңбердің айналу жиілігі | 2950 айн/мин |
| Таспаның қозғалыс жылдамдығы | 7,6 м/с |
| Таспа өлшемі | 100х914 мм |
| Кесте өлшемі | 158х225 мм |
| Шеңбердің диаметрі | 150 мм |
| Үстелдің еңкею бұрышы | 0÷45° |
| Қорек кернеуі | 220 В/50 Гц |
| Шаң шығару құбырының сыртқы/ішкі диаметрі | 31/36 мм |
| Қаптама | Картон қорап |
| Құралдың салмағы | 23 келі |
| Қаптамасы бар салмақ | 25 келі |