Бұл машина әртүрлі материалдардағы тесіктерді жылдам және тиімді бұрғылауға көмектеседі (бұрғылардың сәйкес түрлерін орнату кезінде). Енді бұрғылау бұрышын ұстап тұру үшін дайындаманы аяғыңызбен басып тұрып, бұрғылауды салмақта ұстаудың қажеті жоқ. БИЗОН станогының көмегімен сіз барлық осы қиындықтардан аулақ боласыз және жұмысты тез әрі сапалы аяқтай аласыз
Әртүрлі материалдардан жасалған дайындамаларда тесіктерді жасау үшін (бұрғылардың тиісті түрлерін орнату кезінде)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Қосымша параметрлер | |
| Шпиндельдің жүрісі | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өлшемдері | 45х35х22,5 |
| Жұмыс үстелінің өлшемі | 160х160 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бұрғы диаметрі | 1.5-13 |
| Авариялық тоқтату түймесі | Иә |
| Шпиндель конусы | MT2 |
| Бекіту жинағы | 1 |
| Қаптамадағы салмағы | 17.2 |
| Бұйымның салмағы | 16 |
| Негіз материалы | Шойын |
| Қуат | 350 |
| Кілттер жинағы | 1 |
| Қорек кернеуі | 220±10% /50 |
| Кілті бар патрон | 1 |
| Патронның қонуы | В16 |
| Негіздің өлшемі | 314х200 |
| Шпиндель - негіз арақашықтығы | 290 мм |
| Шпиндель - тірек қашықтығы | 104 мм |
| Шпиндель - үстел арақашықтығы | 200 мм |
| Шпиндельдің қалпын және еңкею бұрышын реттеу | Жоқ |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | 1 |
| Түсіру механизмінің тұтқасы | 3 |
| Бұрғылау станогы | 1 |
| Тіреу | 1 |
| Кронштейні бар жұмыс үстелі | 1 |
| Картридж түрі | жұдырықшалы |
| Қысқыштар | 1 |
| Жылдамдықтар саны | 5 |