Дайындаманы ыңғайлы бекіту, бұрғылау дәлдігі, шпиндель жылдамдығының кең диапазоны - БИЗОН станогы жұмысыңыздың сапасы мен қарапайымдылығына ықпал етеді
Әртүрлі материалдардан жасалған дайындамаларда тесіктерді жасау үшін (бұрғылардың тиісті түрлерін орнату кезінде)
| Қосымша параметрлер | |
|---|---|
| Шпиндельдің жүрісі | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өлшемдері | 67х43х26 |
| Бұрғы диаметрі | 1.5-16 |
| Авариялық тоқтату түймесі | Иә |
| Шпиндель конусы | MT2 |
| Бекіту жинағы | 1 |
| Қаптамадағы салмағы | 34 |
| Бұйымның салмағы | 32 |
| Негіз материалы | Шойын |
| Қуат | 450 |
| Кілттер жинағы | 1 |
| Қорек кернеуі | 220±10% /50 |
| Кілті бар патрон | 1 |
| Патронның қонуы | В16 |
| Негіздің өлшемі | 355х235 |
| Жұмыс үстелінің өлшемі | 200х195 |
| Шпиндель - негіз арақашықтығы | 524 мм |
| Шпиндель - тірек қашықтығы | 126 мм |
| Шпиндель - үстел арақашықтығы | 350 мм |
| Шпиндельдің қалпын және еңкею бұрышын реттеу | Жоқ |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | 1 |
| Түсіру механизмінің тұтқасы | 3 |
| Бұрғылау станогы | 1 |
| Тіреу | 1 |
| Кронштейні бар жұмыс үстелі | 1 |
| Картридж түрі | жұдырықшалы |
| Қысқыштар | 1 |
| Жылдамдықтар саны | 12 |